Zawodnik RAP-u wyjechał z mamą do Ukrainy na ferie. Nie zdążyli wrócić... Potrzebna jest pomoc!

Zawodnik RAP-u wyjechał z mamą do Ukrainy na ferie. Nie zdążyli wrócić... Potrzebna jest pomoc! Fot. facebook/RAP

Romek Tatarinov - zawodnik RAP Radomsko z rocznika 2014 pojechał wraz z mamą na ferie do rodzinnego Chersonia w Ukrainie. Nie zdążyli wrócić. Ukrywają się teraz z rodziną w schronie.

Na fecebookowym profilu Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej opublikowany został link do zbióki wraz z prośbą o pomoc dla młodego piłkarza z Radomska oraz jego rodziny. 

- Chciałabym rozpocząć zbiórkę dla mojej koleżanki Angeli (Ukrainki), która pracuje ze mną razem w firmie. Niestety przed agresją Rosji na Ukrainę wyjechała do swojego rodzinnego miasta Chersoń. Teraz ze względu na duży ostrzał nie ma możliwości wyjazdu i powrotu do Polski. Wraz z całą rodziną siedzą w schronie. Chcielibyśmy jej pomoc i wysłać tam pieniądze lub zebrać je i przekazać jej, gdy już bezpiecznie wróci ze swoim małym dzieckiem do naszego miasta Radomska. Chcemy zrobić jej niespodziankę i przekazać jej pieniądze po powrocie do Radomska, aby po tym koszmarze zaczęła nowe życie. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc – czytamy w opisie zbiórki. 

Zbiórkę można wesprzeć W TYM MIEJSCU.

Więcej o:
radomsko rap radomsko zawodnik ukraina zbiórka pomoc wojna ukraina wsparcie romek tatarinov
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE