Zawodnicy Zapaśnika Radomsko startowali w Dębicy

Zawodnicy Zapaśnika Radomsko startowali w Dębicy Fot. UKS Zapaśnik

Zawodnicy Zapaśnika Radomsko walczyli o medale w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Dębicy. Był to kolejny start zawodników w kontrolnych zawodach w grupie wiekowej młodzika.

Tym razem zapaśnicy wracają bez zdobyczy medalowych, choć było naprawdę blisko. Odnotować należy trzy przegrane walki o brązowe medale w kategoriach 57 kg, 68 kg i 85 kg. 

- Jak na krótki staż treningowy jesteśmy bardzo zadowoleni z młodych zapaśników tak młodego klubu na sportowej mapie Radomska. Bardzo cieszy fakt, że młodzi adepci zapasów wykazują dużą wolę walki. Jako debiutanci nie są w stanie uniknąć jeszcze błędów, ale z zawodów na zawody widać, że jest ich coraz mniej. Te, które przeszkodziły uzyskać lepsze wyniki są z pewnością do wyeliminowania już podczas najbliższych cykli treningowych – mówią trenerzy klubowi.

Wyniki zawodników UKS Zapaśnik Radomsko 

Jakub Rozpara – 5. miejsce kat. 57 kg
Jakub Wiaderek – 5. miejsce kat. 68 kg
Jakub Molenda – 5. miejsce kat. 85 kg
Oskar Kopeć – 8. miejsce kat. 52 kg
Dawid Żuwalski –7. miejsce kat. 85 kg
Jakub Kinas – 9. miejsce kat. 57 kg

W klubie wierzą, że sumienna praca zawodników przełoży się na coraz lepsze wyniki kolejnych startach. W codziennej pracy z zawodnikami, trenerzy stawiają na innowacyjne metody szkolenia oraz przygotowanie do współzawodnictwa.

Więcej o:
zapaśnik radomsko uks zapaśnik radomsko zapasy radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE