Zawodnicy z KK Randori Radomska na dwóch weekendowych turniejach

Zawodnicy z KK Randori Radomska na dwóch weekendowych turniejach

W sobotę 28 listopada, reprezentanci Klubu Karate Randori z Radomska, podzielili się na dwie grupy i wzięli udział w dwóch turniejach.

Urszula Gwóźdź i Katarzyna Zamożna pojechały do Koła na turniej Kyokushin/Shinkyokushin POLISH FIGHTER CUP, gdzie złoto w konkurencji kumite zdobyła ta pierwsza.

Natomiast Agata Sobieraj, Zuzanna Pluta i Karol Gołczyk walczyli na V International Young Oyama's Cup w Bydgoszczy skąd przywieźli dwa medale. W konkurencji kumite Zuzanna Pluta wywalczyła złoto, a Karol Gołczyk zdobył srebro.

W obydwu turniejach walki stały na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy Randori musieli wykazać się dużą kondycją i techniką.

- Wszystkim zawodnikom oraz medalistom serdecznie gratuluje. Tym razem Ula, Zuzia i Karol wywalczyli miejsca na podium. Jestem bardzo zadowolony z postawy Wszystkich naszych zawodników. Wiem, że dali z siebie maksimum, aby dobrze zaprezentować się na obydwu turniejach - mówi sensei Michał Błach.

- Sezon jesienno–zimowy praktycznie dobiegł końca i teraz już będziemy skupiać się na treningach pod kątem przyszłorocznych zawodów. Grudzień i okres świąteczny poświecimy na dalszy rozwój umiejętności naszych karateków. Liczymy również na innych, którzy .am nadzieję, dołączą do stałych turniejowiczów - dodaje sensei.

Więcej o:
randori radomsko klub karate randori karate radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE