Zarząd i piłkarze RKS Radomsko z mniejszymi zarobkami

Zarząd i piłkarze RKS Radomsko z mniejszymi zarobkami

Zarząd trzecioligowego RKS Radomsko zadecydował o zmniejszeniu wynagrodzenia w klubie o połowę. Na propozycję przystał także sztab trenerski i sami piłkarze.

- Podobnie jak w całym kraju, także u nas wszyscy zawodnicy jednomyślnie zdecydowali o zmniejszeniu swojego wynagrodzenia o połowę w czasie trwania pandemii koronawirusa. Do tej decyzji dołączył także cały sztab trenerski pierwszej drużyny RKS Radomsko. Chcemy podziękować naszym piłkarzom i trenerom za zrozumienie sytuacji i solidarność z żółto-niebieskimi barwami – czytamy w oficjalnym komunikacie RKS Radomsko

Klub oczekuje z niecierpliwością na decyzje Polskiego Związku Piłki Nożnej co do kontynuowania bądź zakończenia sezonu 2019/2020.

- Naszym wspólnym marzeniem jest powrót na boisko i udowodnienie wszystkim na co stać RKS Radomsko. Trener Dominik Bednarczyk monitoruje na bieżąco indywidualne treningi zawodników - mówią w klubie.

Wszelkie decyzje kadrowe i organizacyjne w klubie zostaną podjęte po otrzymaniu oficjalnej decyzji PZPN w sprawie sezonu 2019/2020.

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rkks
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE