Zaraziliśmy siatką. Taki był nasz zamysł

Zaraziliśmy siatką. Taki był nasz zamysł

Siatkarze METPRIM Volley Radomsko w II lidze. Wrócili już na parkiet, aby budować formę do nowego sezonu. Czasu wcale nie zostało za wiele. Pierwszy mecz Volley Radomsko rozegra już w sobotę 30 września. Rywalem siatkarzy z Radomska będzie WKS Wieluń, a mecz zostanie rozegrany na wyjeździe.

- Już po urlopach. Pełna mobilizacja. Pierwsze zajęcia dla seniorów odbyły się już w sierpniu. Spełnił się też nasz zamysł naszego projektu. Piłką siatkową zaraziliśmy sporą ilość młodzieży i dzieci - mówi w rozmowie na portalu Radomsko24.pl, Mirosław Dratwiński wiceprezes METPRIM Volley Radomsko.

- Gdy zliczyć wszystkie grupy to dzisiaj trenuje ponad 130 osób. Nie ukrywamy, że codziennie odbieramy telefony od rodziców dzieci i młodzieży, które chcą jeszcze dołączyć do poszczególnych grup wiekowych - dodaje Piotr Chmielewski, trener grup młodzieżowych METPRIM Volley Radomsko.

Siatkarze z Radomska będą walczyć z zespołami z Wałbrzycha, Gubina czy Legnicy. Na szczęście nie zabraknie meczów bliżej domu. W grupie z Volley Radomsko znalazły się również m.in. zespoły z Wielunia, Częstochowy czy Rozprzy. W sumie w I rundzie fazy zasadniczej siatkarze rozegrają 11 kolejek.

Mirosław Dratwiński wiceprezes METPRIM Volley Radomsko i Piotr Chmielewski trener grup młodzieżowych będą gośćmi programu „W Temacie” w środę 20 września. Premiera o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania. 

Więcej o:
volley radomsko siatkówka radomsko klub volley radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE