Zaproszenie na wykład w MBP: Jeszcze w zielone gramy

Zaproszenie na wykład w MBP: Jeszcze w zielone gramy

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku i Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku „Wiem więcej” zapraszają na wykład Jolanty Kopeć pt. Jeszcze w zielone gramy.

Jolanta Kopeć – autorka książki W dwa wieczory do siebie, PR-owiec, project managerka, trenerka roz-woju osobistego, coach i storytellerka. Laureatka ogólnokrajowego konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Eurolider 2012 dla liderów lokalnych zaangażowanych w rozwój swoich społeczności. Od 20 lat kieruje zespołami projektowymi, rewitalizuje zdegradowane dzielnice, od trzech lat prowadzi zajęcia dla kobiet i seniorów w Pracowni Rozwoju.

Wspiera w budowaniu pewności siebie i pomaga spełniać osobiste i zawodowe marzenia. Na własnym przykładzie udowadnia, że płeć, wiek, miejsce urodzenia, status społeczny nie są przeszkodą w życiu na własnych zasadach. Wierzy w siłę opowieści i sięga po nie z entuzjazmem.

W lutym 2022 miał miejsce jej literacki debiut W dwa wieczory do siebie, ciepło przyjęty od pierwszych dni obecności na rynku.

17 listopada (czwartek), godz. 16.00. Sala konferencyjna MBP w Radomsku. Wstęp wolny.

Więcej o:
wykład mbp mbp radomsko utw utw wiem więcej
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE