Zaproszenie na Lokalną Wymianę Kontaktów

Zaproszenie na Lokalną Wymianę Kontaktów

Starter Radomsko zaprasza na Lokalną Wymianę Kontaktów. 11 października o godz. 17.00 do restauracji Metalurgia.

- Chcesz poznać tajniki funduszy unijnych dla Województwa Łódzkiego? Szukasz sposobów na wsparcie finansowe dla Twojego biznesu? Dołącz do nas na spotkanie Lokalnej Wymiany Kontaktów – zachęcają do udziału organizatorzy.

Prelegentką będzie Ewa Florczyk - ekspert w dziedzinie finansowania publicznego i była dyrektorka Departamentu ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa

5 powodów, dla których warto wziąć udział w Lokalnej Wymianie Kontaktów:

1. Wiedza z pierwszej ręki - Poznaj najnowsze informacje o funduszach unijnych i wsparciu dla przedsiębiorców z ekspertem w dziedzinie, Ewą Florczyk.
2. Budowanie relacji - Jak mawia Richard Branson: „Sukces w biznesie zależy od nawiązywania i utrzymania relacji”. W LWK masz okazję nawiązać cenne kontakty biznesowe.
3. Rozwój Twojego biznesu - Dzięki wymianie kontaktów odkryjesz nowe możliwości dla swojego przedsiębiorstwa, od nowych rynków po potencjalnych partnerów biznesowych.
4. Wsparcie i motywacja - Spotkaj się z innymi przedsiębiorcami, podziel się sukcesami i wyzwaniami, a także skorzystaj z porad i wsparcia od doświadczonych kolegów z branży.
5. Dostęp do wiedzy i doświadczenia - Uczestnicy często dzielą się swoją ekspertyzą, co może pomóc Ci uniknąć błędów i przyspieszyć sukces Twojego biznesu.

Więcej o:
starter radomsko webinarium webinarium radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE