Radomsko, Łódzkie 13.0o Sobota, 21 Września 2019

Zaproszenie na koncert Kasi Kowalskiej

Kultura i rozrywka
Beata Januszewska

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów – Kasia Kowalska wystąpi 16 grudnia 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat. Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Wystąpi również w Radomsku w MDK 16 grudnia. Start koncertu o godz. 19.

Bilety w cenie od 70zł do 90zł, do kupienia w kasie MDK i na stronie kupbilecik.pl.

Podczas koncertów nie zabranie największych przebojów artystki, jak “Prowadź mnie”, “Antidotum”, “A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, “Co może przynieść nowy dzień”, “Coś optymistycznego”, “To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, która ujrzy światło dzienne 8 czerwca. Płytę promuje autorska piosenki Kasi “Alannah (Tak niewiele chcę)”, którą można już usłyszeć w największych stacjach radiowych w Polsce.

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.

komentarze