Zaproś ZUS do swojej firmy

Prezentację PUE oraz zakładanie indywidualnych profili na Platformie i potwierdzanie Profili Zaufanych e-PUAP ZUS oferuje bezpłatnie.

Chcesz poznać funkcjonowanie Platformy Usług Elektronicznych (PUE) – zaproś ZUS do swojej firmy. Prezentację PUE oraz zakładanie indywidualnych profili na Platformie i potwierdzanie Profili Zaufanych e-PUAP oferuje bezpłatnie w Twoim miejscu pracy Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Platforma Usług Elektronicznych to zestaw nowoczesnych narzędzi i usług elektronicznych dedykowanych wszystkim klientom ZUS: płatnikom składek, ubezpieczonym oraz świadczeniobiorcom. Dzięki tej usłudze można zrealizować wiele spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi przez Internet, czyli bez wychodzenia z domu i konieczności wizyty w placówkach ZUS.

Aby można było korzystać z tej formy kontaktu z ZUS wystarczy posiadać dostęp do konta na portalu PUE. Pracownicy tomaszowskiego Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych proponują spotkania w siedzibach m.in. urzędów, firm i instytucji, podczas których wszystkim zainteresowanym pracownikom bezpłatnie prezentują możliwości Platformy, a przede wszystkim zakładają indywidualny profil PUE i potwierdzają Profil Zaufany e-PUAP. Do założenia konta potrzebny jest tylko dowód osobisty lub paszport oraz prywatny adres e-mail.

W celu uzgodnienia terminu spotkania wystarczy zadzwonić do ZUS pod numer telefonu: 44 724-57-16, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 15.00.

Więcej o:
zus firma platforma zus usługi elektroniczne konto profil
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE