Zaprojektuj mural o bezpieczeństwie i wygraj 2 tys. zł

Zaprojektuj mural o bezpieczeństwie i wygraj  2 tys. zł Fot. pixabay.com

Miasto Radomsko, Komenda Powiatowa Policji w Radomsku oraz Szkoła Jazdy Elcar ogłasza konkurs na projekt i wykonanie muralu, graffiti lub innego malowidła ściennego dotyczącego bezpieczeństwa w ruchu drogowym ze szczególnym uwzględnieniem niechronionych uczestników ruchu.

Mural/graffiti zostanie wykonany przez laureata na ścianie budynku MOSiR przy ul. Leszka Czarnego 22 (ściana od strony skateparku).

Porozumienie podpisane na początku lipca określa zakres wspólnych działań profilaktycznych na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie miasta.

- Jednym z elementów wspólnych działań jest konkurs na projekt i wykonanie muralu, graffiti lub innego malowidła ściennego, którego motywem przewodnim jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym, a w szczególności pieszych, rowerzystów czy użytkowników hulajnóg czyli tzw. niechronionych uczestników ruchu, dla których zachowanie szczególnej ostrożności, noszenie elementów odblaskowych czy kasków jest niezwykle ważne – informuje o założeniach namalowania muralu radomszczański magistrat.

Nagrodą w konkursie jest  2 000 zł brutto. Dodatkowe nagrody zostaną ufundowane przez KPP w Radomsku i Szkołę Jazdy Elcar.

Formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) wraz z propozycją nazwy i projektem muralu/graffiti/innego malowidła ściennego można przekazać w nieprzekraczalnym terminie do 20 września br.

Więcej o:
mural radomsko konkurs na mural w radomsku

Załączniki

formularz-zgloszeniowy.doc

regulamin-konkursu.docx

Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE