Zamykają ul. Narutowicza w Radomsku. Oznacza to jeszcze więcej komunikacyjnych komplikacji

Zamykają ul. Narutowicza w Radomsku. Oznacza to jeszcze więcej komunikacyjnych komplikacji Fot. FB/Radomsko Miasto Otwarte

We wtorek 7 listopada zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu oraz poprowadzone następne objazdy w Radomsku. Startują prace na ulicy Narutowicza (DK91), od ul. Wincentego Witosa do ronda Sybiraków (w kier. Piotrkowa Tryb.) Objazd został wyznaczony poprzez obwodnicę miasta i ul. Brzeźnicką.

Magistrat w przygotowanym komunikacie podkreśla, że zapewniony będzie dojazd do posesji przyległych do ul. Narutowicza, a także dla służb ratunkowych i miejskich oraz komunikacji zbiorowej.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na ul. Narutowicza w ramach zadania zaplanowała budowę chodnika, ścieżki rowerowej, odwodnienia i oświetlenia. Chodnik i ścieżka rowerowa powstaną na odcinku od ul. Wincentego Witosa do ronda Sybiraków. Oświetlenie uliczne zostanie wykonane ze środków finansowych budżetu Miasta Radomska.

W najbliższych tygodniach na ul. Narutowicza ruszą też prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na odcinku od ul. Wesołej do okolic ul. Przybyszewskiego. To zadanie będzie wykonywało P.U.H. „DOMAX” Arkadiusz Mika. Środki na realizację inwestycji pochodzą z rządowego funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych edycja II.

Więcej o:
remont remont narutowicza narutowicza radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE