Zaległości odrobione. Ruch Wysokie Maz. - RKS Radomsko 1:2

Zaległości odrobione. Ruch Wysokie Maz. - RKS Radomsko 1:2

Pierwotnie, trzecioligowe spotkanie pomiędzy Ruchem Wysokie Mazowieckie, a RKS Radomsko miało być rozegrane 13 września (w ramach 6. kolejki). Jednak nie doszło do skutku, ze względu na zakażenia koronawirusem piłkarzy Ruchu i zostało przełożone na środę 21 października.

Piłkarze Ruchu Wysokie Mazowieckie to przedostatni zespół ligi. Na wyjazdowe spotkanie piłkarze z Radomska pojechali w najmocniejszym składzie, jaki miał do dyspozycji tego dnia trener Marcin Bryś.

Wynik spotkania w 50. min otworzył Łukasz Szczepaniak. Wyrównuje w 71. min. Michał Grochowski. Bramkę na miarę zwycięstwa i trzech punktów zdobył Krystian Kolasa (82. min). Była to piąta ligowa wygrana ekipy trenera Marcina Brysia, a druga na boisku rywala. Po meczu z Ruchem, RKS Radomsko awansował na 9. miejsce w tabeli. W dorobku ma 18 punktów (bramki 16:15). Mecz rozegrano bez udziału publiczności.


- To była prawdziwa wojna na wyniszczenie na dalekim Podlasiu, cieszymy się, że nasza drużyna będzie w doskonałych humorach wracać do Radomska - skomentowali mecz działacze klubu z Radomska.

Ruch Wysokie Maz. – RKS Radomsko 1:2 (0:0)
71’ M. Grochowski           50’ Ł. Szczepaniak 
                                    82’ K. Kolasa                        

Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: D. Podleśny – C. Stefańczyk, Ł. Bocian, M. Kvenstar, F. Bednarski, P. Woźniak, D. Kraska R. Babul, K. Kolasa A. Klepacz, Ł. Szczepaniak

W kolejce numer 12, RKS Radomsko w sobotę 24 października o godz. 11.00, podejmie na własnym boisku beniaminka Błoniankę Błonie. Spotkanie bez udziału publiczności. Klub zapowiada transmisje on-line z tego meczu.

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks rks radomsko ruch wysokie mazowieckie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE