Radomsko, Łódzkie 19.0o Wtorek, 20 Sierpnia 2019

Zakończenie wakacji z koncertem Sylwii Przybysz

Miasto
Jacek Paszewski

Na zakończenie tegorocznych wakacji 2 września, Urząd Miasta Radomska i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, w niecce parku Solidarności zorganizowali piknik „Ze słońcem w plecaku”.

Skąd pomysł na piknik „Ze słońcem w plecaku” na zakończenie wakacji? Wyjaśnia Paulina Grabowska, naczelnik Wydziału Informacji i Promocji radomszczańskiego magistratu:

Mamy odzew ze strony młodzieży, uczniów i dzieci, że chcieliby taką imprezę na zakończenie wakacji, a jednocześnie taką, która rozpoczyna rok szkolny. Dzisiejszy piknik dedykujemy dla dzieci i młodzieży szkolnej. Mamy nadzieję, że wszyscy będą dobrze się bawić.

W programie imprezy, która rozpoczęła się o godzinie 16.00, znalazły się zabawy prowadzone przez animatorów, program artystyczny "Zabawy z Gaponiem", kącik plastyczny, malowanie, twarzy, kule wodne, strzelnica paintballowa. Ci co zgłodnieli mogli liczyć na kiełbaski z grilla czy słodkie bułki. Chętni, na scenie mogli spróbować swoich sił w karaoke z nagrodami.

Jednak większość przybyłych nastolatek do parku Solidarności, czekała na koncert Bartka Kaszuby i Sylwii Przybysz, której kariera muzyczna rozpoczęła się w 2012 roku od wykonywania coverów i udostępnianie ich na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube.

- Czekam na koncert Bartka i Sylwii. Bardzo się cieszę na ten występ, dlatego że Sylwia jest 19-letnią, naszą idolką, która dąży do tego, żeby rozwijać się. Wspiera nas w tym, abyśmy dawali z siebie wszystko i nie poddawali się, żeby walczyć o dobre jutro – mówiła tuż przed koncertem Ola Knychalska, zagorzała fanka Sylwii Przybysz.

Profil Sylwii Przybysz na Instagramie obserwuje bagatela 540 tys. fanów. Tuż po zakończeniu koncertu, właśnie na Insta podzieliła się swoimi wrażeniami z koncertu w Radomsku.

- Wspaniała publiczność! Radomsko rozwaliło system! – napisała. A ten krótki wpis polubiło już ponad 12 tys. osób.

komentarze