Zagrają dla Kubusia

Kilkakrotnie pisaliśmy już o małym Kubusiu Zarychcie, który czeka na poważną operację serca. Ma ona odbyć się już na początku przyszłego roku, do tego czasu trzeba jednak uzbierać ponad... ››

Kilkakrotnie pisaliśmy już o małym Kubusiu Zarychcie, który czeka na poważną operację serca. Ma ona odbyć się już na początku przyszłego roku, do tego czasu trzeba jednak uzbierać ponad 20 000 euro. Pieniądze na ten cel będą zbierane w najbliższy weekend podczas dwóch koncertów charytatywnych.

 

W piątek 10 grudnia o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku dla Kubusia zagrają uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Radomsku. Podczas koncertu odbędzie się aukcja gadżetów i prac plastycznych, a także kiermasz świąteczny. Dochód w całości zostanie przekazany na pomoc Kubusiowi.

 

Kolejny koncert odbędzie się w sobotę 11 grudnia o godz. 17.00, również w MDK-u. Wtedy dla Kubusia zagrają zespoły metalowe Coldlight Project – Don’t Feel, Loan, Morte.

 

Do tej pory pieniądze dla Kubusia zbierano podczas Rodzinnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej, w zbiórkę zaangażowali się także radomszczańscy harcerze, którzy kwestowali pod kościołami oraz podczas festiwalu OPAL.

 

Kubusiowi można również pomóc wpłacając środki bezpośrednio na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".


Nr konta:
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
tytułem: darowizna na pomoc i ochronę zdrowia Zarychta Jakub Jan

 

Kontakt do rodziców Kubusia:

j.zarychta@gmail.com

h.marczak65@gmail.com

Więcej o:
kubuś zarychta koncert
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE