Zaginął 16-letni Daniel Nowicki. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginął 16-letni Daniel Nowicki. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Fot. KPP Radomsko

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 16-letiego Daniela Nowickiego, mieszkańca Barczkowic w gm. Kamieńsk. Nastolatek wyszedł z domu 30 sierpnia. Miał tylko pojechać do pobliskiego sklepu, ale do tej pory nie wrócił. Zaginiony cierpi na autyzm!

Daniel Nowicki wyszedł z domu rodzinnego w Barczkowicach 30 sierpnia ok. godz. 15.00. Miał pojechać rowerem do pobliskiego marketu. Z ustaleń policji wynika, że po dotarciu pod sklep zostawił i zamknął tam rower, następnie udał się na dworzec PKP w Kamieńsku i wsiadł do pociągu. Prawdopodobnie wysiadł w Piotrkowie Tryb.

Daniel jest chłopcem autystycznym, raczej unika ludzi i nie nawiązuje nowych znajomości. Ma przy sobie telefon, który pozostaje nieaktywny. Dokumenty zostawił w domu.

RYSOPIS

- Wzrost ok. 170 cm

- Włosy ciemny blond, krótkie.

- Oczy niebieskie.

- Krępa budowa ciała.

Ubrany był w szarą, ortalionową kurtkę z kapturem z czerwonym trójkątem na przedzie w górnej części, spodnie moro szaro-zielone, sandały koloru czarnego z żółtymi wstawkami. Ma przy sobie szarą „nerkę”.

Ktokolwiek widział zaginionego lub wie cokolwiek o jego losach proszony jest o kontakt z komendą policji pod numerem telefonu 47 84 64 410, pod numerem alarmowym 112 lub 791 314 896.

Więcej o:
policja radomsko powiat radomszczański daniel nowicki zaginiony poszukiwania barczkowice
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE