Zaczęło się. Ronda na Brzeźnickiej i Targowej w Radomsku już zablokowane przez rolników

Fot. Damian Wieloch, Wojciech Bojdo

Chwilę przed godz. 8.00 w środę 20 marca zostało zablokowane rondo przy ul. Brzeźnickiej (to obok Biedronki) w Radomsku przez protestujących rolników. Według zapowiedzi blokowane będzie do godz. 20.30. Zablokowane jest również rondo przy skrzyżowaniu ul. Targowej z Krakowską.

Na rondzie zgromadziło się do tej pory kilkanaście oflagowanych ciągników. Mają ze sobą transparenty m.in. z hasłami: „Stop importowi miodu i wyrobów pszczelarskich spoza Unii Europejskiej”. Na miejscu jest też policja.

W porannym komunikacie przygotowanym dla mediów, Dariusz Kaczmarek z policji w Radomsku przekazał jak będą wyglądać objazdy w przypadku rolniczej blokady:

Autostrada A1 kierunek Gdańsk w miejscowości Kamieńsk objazd na drogę DW 484 kierunek Bełchatów. DK 42 miejscowość Radomsko kierunek centrum objazd ul. Łódzka na obwodnicę miasta, DK 42 kierunek m. Ładzice objazd ul. Kościowa następnie ul. Krasickiego i ul. Inwestycyjna.

ZOBACZ: Będzie paraliż komunikacyjny Radomska. To w związku z protestem rolników. Zablokowane będą ronda. Utrudnienia również w powiecie

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
protest rolników protest akcja protestacyjna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE