Zaczęliśmy wreszcie oddychać innym powietrzem

Zaczęliśmy wreszcie oddychać innym powietrzem

W latach 1994-1998 pełnił funkcję zastępcy burmistrza Przedborza, a w latach 1998-2006 Burmistrza Przedborza. Na pytanie czy w najbliższych wyborach samorządowych będzie kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego na fotel burmistrza Przedborza, Wojciech Ślusarczyk, wiceprezes PSL w powiecie radomszczańskim odpowiada krótko.

- Nie. Nic takiego nie biorę pod uwagę – mówi Ślusarczyk.

Plany na najbliże wybory samorządowe?

- Sporo pracy, a czasu jest mało. Zamierzamy zaprosić do pracy tych samorządowców, o których w ostatnich czasach trochę zapomnieliśmy. Z ich doświadczenia samorządowego warto i trzeba dzisiaj skorzystać - podkreśla Wojciech Ślusarczyk. Na razie nie chce jeszcze podawać konkretnuch nazwisk.

Wygrana w wyborach parlamentarnych to chyba tylko wygrana bitwa, to teraz priorytet to wybory samorządowe?

- I tylko 6 miesięcy. Najważniejsze, że już zaczęliśmy oddychać zupełnie innymi powietrzem. Niektórym bardzo trudno oswoić się z tym, że stracili władzę i przyjąć to do świadomości - dodaje.

Wojciech Ślusarczyk wiceprezes PSL w Powiecie Radomszczańskim, będzie gośćiem programu „W Temacie”. Premierowa rozmowa w środę 15 listopada o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk wojciech ślusarczyk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE