Zabiegi laserowe, czy są bezpieczne?

Zabiegi laserowe, czy są bezpieczne? Fot. pexels.com

Wiele osób, które stawiają na atrakcyjny wygląd i codzienny komfort, odwiedza kliniki kosmetologiczne i medycyny estetycznej. Wśród zabiegów, odnośnie do których często pojawiają się pytania, są m.in.: laserowe usuwanie zmian skórnych, makijażu permanentnego czy wykorzystująca laser depilacja. A czy ich wykonywanie jest w pełni bezpieczne? Żeby się tego dowiedzieć, zapoznaj się z treścią poniższego artykułu!

Jakie zabiegi laserem wykonasz w Beauty Address?

Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej w Warszawie pomaga pozbyć się niedoskonałości na ciele, pigmentu wstrzykniętego pod skórę, który przestał się już podobać, a także zbędnego owłosienia. Do nieestetycznych zmian na skórze najczęściej zalicza się blizny, rozstępy czy przebarwienia. Klinika zajmuje się ich laserowym usuwaniem, które polega na wysyłaniu w głąb struktur skórnych wiązek światła o odpowiednio wyznaczonej długości. Nie niszczy to zewnętrznej warstwy naskórka, a jednocześnie może pobudzić głębsze tkanki do regeneracji. To szansa na wyeliminowanie lub zminimalizowanie widocznych niedoskonałości, o czym dowiesz się więcej, odwiedzając stronę: https://www.beautyaddress.pl/laserowe-usuwanie-przebarwien/. Poza tym w Beauty Address wykonasz również laserowe usuwanie makijażu permanentnego. To zabieg skierowany szczególnie dla osób, które chcą powrócić do naturalnego wyglądu. O szczegółach jego przeprowadzenia również znajdziesz osobną  zakładkę na stronie: https://www.beautyaddress.pl/usuwanie-makijazu-permanentnego/.

Czy istnieje ryzyko podczas wykonywania zabiegów laserowych?

To często zadawane pytanie przez osoby odwiedzające kliniki kosmetologii i medycyny estetycznej. Gdy mowa o bezpieczeństwie, należy przede wszystkim pamiętać, że tego sprzętu używać może tylko specjalista. Co więcej, przed laserowym usuwaniem zmian skórnych czy makijażu permanentnego konieczna jest konsultacja, podczas której osoba poddająca się zabiegowi zapozna się z zaleceniami do stosowania zarówno przed, jak i po jego wykonaniu. Taki wywiad stanowi również okazję do omówienia ewentualnego ryzyka czy wykrycia przeciwwskazań, wśród których wymienia się m.in. ciążę, choroby skórne oraz epilepsję. Oprócz tego specjalista określi, jaka długość wiązek światła w laserze będzie właściwa dla konkretnego problemu oraz specyfiki skóry. Stwierdzi też, jaka liczna oraz częstotliwość powtarzania sesji może okazać się potrzebna do osiągnięcia konkretnego rezultatu.

Kto chciałby dowiedzieć się więcej o zabiegach laserowego usuwania zmian skórnych, makijażu permanentnego czy wykonywanej z wykorzystaniem tego sprzętu depilacji, może to zrobić, odwiedzając stronę: https://www.beautyaddress.pl/.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE