Zaadoptujesz psa – dostaniesz 700 złotych

Zaadoptujesz psa – dostaniesz 700 złotych Fot. ilustracyjne/pixabay.com

Gmina Kamieńsk oferuje wsparcie finansowe dla osób, które zdecydują się na adopcję psa lub kota ze schroniska.

Z inicjatywy mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski. Jedynym warunkiem jest przeznaczenie środków wyłącznie na potrzeby przygarniętego zwierzaka.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Psia Ostoja” w Pieczyskach pod Wieruszowem każdego miesiąca znajduje nowe domy dla kilkudziesięciu czworonogów. Choć to dużo, wciąż nie wystarcza, by pomóc wszystkim zwierzętom w potrzebie. W odpowiedzi na tę sytuację, z inicjatywą wychodzi gmina Kamieńsk.

- Oferujemy wsparcie finansowe dla osób, które zdecydują się na adopcję psa lub kota. Program ten kierujemy nie tylko do mieszkańców Kamieńska, ale do całej Polski - mówi Jarosław Bąkowicz w rozmowie z Radiem Strefa FM Piotrków.

Więcej o:
kamieńsk remont burmistrz schronisko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE