Wywróciła się ciężarówka z paszą w gminie Kodrąb

Policjanci ustalają okoliczności wypadku do jakiego doszło w miniony weekend na drodze gminnej w miejscowości Widawka w gminie Kodrąb.

Po wywrotce ciężarówki droga była zablokowana kilka godzinPolicjanci ustalają okoliczności wypadku do jakiego doszło w miniony weekend na drodze gminnej w miejscowości Widawka w gminie Kodrąb.

 

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 3 lutego około godz. 14.00 kierujący scanią nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Doprowadził do przewrócenia się ciężarówki, która sunąc na boku uderzyła w budynek gospodarczy. Na drogę wysypała się pasza przewożona w naczepie. 23-letni mieszkaniec Radomska kierujący ciężarówką z licznymi potłuczeniami i ranami szarpanymi został przewieziony do radomszczańskiego szpitala. Był trzeźwy.

 

W usuwanie skutków tego wypadku zaangażowani byli również strażacy. Konieczne było także ściągnięcie na miejsce ciężkiego specjalistycznego sprzętu w celu podniesienia ciężarówki. Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin.

Więcej o:
wypadek widawaka wypadek ciężarówki widawka tir widawka wypadek gmina kodrąb policja radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE