Wystartowała V Kamieńszczańska Dycha. W tym roku wirtualnie

Wystartowała V Kamieńszczańska Dycha. W tym roku wirtualnie Fot. pixabay.com

Wystartowała kolejna, piąta już edycja biegu „Kamieńszczańska Dycha”. Tegoroczna edycja imprezy ma wyjątkowy charakter. Organizatorzy podjęli decyzję o zorganizowaniu wirtualnego biegu. Akcja rozpoczęła się w poniedziałek 13 lipca 2020 r.

- Obostrzenia dotyczące ogłoszonego w całym kraju stanu epidemii mocno skomplikowały sezon wszystkim biegaczom. Organizacja wielu imprez stanęła pod znakiem zapytania. Odwołano wiele mniejszych i większych biegów. Nikt nie wie co przyniosą kolejne miesiące. Dlatego postanowiliśmy nie czekać. Nie damy się COVID-19. Podjęliśmy decyzje, że piąty - jubileuszowy bieg K-10 będzie wyjątkowy, bo wirtualny – mówią organizatorzy „Kamieńszczańskiej Dychy”.

Akcja potrwa od 13 do 31 lipca 2020 r. W tym czasie należy zarejestrować chęć udziału w biegu na stronie www.zapisy.inessport.pl i dokonać opłaty startowej w wysokości 25,00 zł.

- Sami zdecydujecie gdzie i kiedy biegacie (oby w przedziale czasowym 13-31 lipca 2020). To Ty decydujesz, czy biegniesz rano, w południe czy wieczorem. W Polsce czy za granicą, po pracy czy na urlopie. Tempo biegu również zależy tylko od Ciebie – tłumaczą organizatorzy.

Po zarejestrowaniu się do biegu, należy pobrać swój numer startowy, a następnie – po biegu przesłać swój wynik (informacja o pokonanym dystansie i uzyskanym czasie) na adres wyniki@inessport.pl

Uzyskany wynik można wpisać tylko raz. Należy pamiętać, by zgłoszenie było kompletne, zawierające zdjęcie lub zrzut ekranu z aplikacji, gdzie organizatorzy będą widzieli pokonaną trasę.

Na stronie inessport.pl umieszczone będą rezultaty wszystkich uczestników biegu.

Każdy, kto zdecyduje sie na wyzwanie i ukończy 5. Kamieńszczańską Dychę otrzyma wyjątkowy pamiątkowy medal oraz chustę/komin biegowy.

Więcej o:
kamieńszczańska dycha bieg
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE