Wystartowała kampania wyborcza Wioletty Pal

Wioletta Pal przed siedzibą Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej zorganizowała 13 września konferencję prasową, na której zapewniła, że jest już gotowa by złożyć listy swoich kandydatów na radnych do Komisji Wyborczej.

Na zorganizowanej konferencji prasowej w czwartek o godzinie 17 kandydatka na prezydenta Radomska – Wioletta Pal, zapewniła, że na jej listach na kandydatów radnych naszego miasta jest 29 osób.

- Komitet wyborczy Wioletty Pal gotowy jest do tego aby w Komisji Wyborczej zarejestrować listy kandydatów na radnych we wszystkich czterech okręgach wyborczych. 29 osób, które stratuje z list mojego komitetu to ludzie, których poznacie na konferencji programowej. To ludzie, których połączyło przyjazne miasto, bo takim chcemy widzieć Radomsko
- mówiła Wioletta Pal.

Miejsce spotkania wybrano nie bez przyczyny – PGK w Radomsku to jedna z największych spółek miejskich w mieście. Kandydatka rozmawiając z mieszkańcami usłyszała, że dobra praca to ta na stanowisku prezesa dużej spółki, którzy wybierani byli z ramienia partii rządzącej, dlatego zamierza to zmienić i utworzyć Bank Obserwatorów Społecznych.

- Prowadzenie spółek oddam w ręce menadżerów. Radomsko i jego mieszkańcy potrzebują solidnej pracy, rzetelności i autentycznych fachowców. Dlatego w spółkach ogłoszę ogólnopolskie konkursy na prezesów
- dodała kandydatka.

Przed siedzibą PGK ustawiono taczki, na których symbolicznie Wioletta Pal chce odwieźć panujące obecnie zasady, według których przyznawane są wysokopłatne stanowiska w miejskich spółkach.

Wioletta Pal oferuje również pracę na trzech stanowiskach.

-Jeśli ktoś mówi, że w Radomsku nie ma atrakcyjnej pracy – zapraszam. Mieszkańcy Radomska, zwracam się do Was, do tych, którzy zostali w mieście, ale także do tych, którzy wyjechali i pracują w Gdańsku, Łodzi czy Warszawie: jeśli macie doświadczenie w prowadzeniu dużej, skomplikowanej spółki zapraszam. Trzy dobrze opłacane miejsca pracy czekają. I możecie być pewni, że kolor legitymacji, którą nosicie w kieszeni nie ma najmniejszego znaczenia. Powtarzam, ogólnopolskie konkursy ogłoszone zostaną we wszystkich miejskich spółkach: PGK, TBS, MPK
- mówiła Wioletta Pal.

Na koniec dodała:

- Na różne, urzędnicze stanowiska pracy ogłaszane są otwarte konkursy. Nie chcę, żeby mieszkańcy miasta tkwili w przekonaniu, że konkursowe werdykty są znane, zanim ogłoszenie o konkursie ujrzy światło dzienne. Dlatego stworzę Bank Obserwatorów Społecznych. Do banku będzie mógł trafić każdy radomszczanin, który pod swoją kandydatura zbierze 50 podpisów mieszkańców Radomska. Spośród nich, będą losowani przedstawiciele, którzy będą obserwować przebieg konkursu.

Więcej o:
wioletta pal wybory samorządowe 2018 wybory 2018
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE