Wyróżnij siedzibę swojej firmy na tle miasta!

Wyróżnij siedzibę swojej firmy na tle miasta!

Specjaliści od marketingu, tworząc strategię, wykorzystują przeróżne znane od lat koncepcje. Jedną z nich jest tzw. marketing—mix, który składa się z kilku działań, które należy podjąć, aby kontrolować oddziaływanie firmy na otoczenie rynkowe. Jednym z takich elementów jest tzw. świadectwo materialne, czy wszystko to, co wpływa na wizerunek firmy, np. logo, dress code pracowniczy, czy właśnie wystrój i lokalizacja siedziby. Sprawdź zatem, jak wyróżnić budynek swojej firmy na mapie Radomska.

Dbaj o wizerunek swojej firmy

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – powiedzenie stosuje się również wobec przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz firmę, zadbaj o to, by Twoja siedziby prezentowała się korzystnie. Odlatujący tynk, brudne ściany, czy zalegające w kątach nieczystości znacznie obniżają Twoją wartość w oczach potencjalnego klienta, czy kontrahenta. Zadbaj o to, by podjeżdżając pod Twoją siedzibę, widział on zadbany budynek. Obecnie wielu przedsiębiorców decyduje się zastosować zewnętrzne, elewacyjne oświetlenie ledowe. Nadaje on budynkowi nowoczesnych, nieco futurystycznych cech, które pozwalają wykreować wizerunek, podążającej za trendami i profesjonalnej firmy. Nie sposób również nie wspomnieć o funkcjonalnych cechach, jakie niesie za sobą liniowe oświetlenie ledowe, dostępne tutaj: https://studio-led.pl/. Zastosowane oświetlenie LED sprawia, że budynek jest znacznie bardziej widoczny na tle sąsiednich nieruchomości, staje się widoczny z daleka, dzięki czemu współtworzy architekturę miasta, na stałe wpisując się w jego krajobraz.

Gdzie można zamontować liniowe oświetlenie ledowe?

Na początek warto podkreślić, że oświetlenie ledowe to bardzo oszczędne źródło światła, ledy są bowiem wydajne, charakteryzuje je długa żywotność i nie zawierają toksycznych elementów takich jak rtęć. Liniowe oświetlenie ledowe do zastosowania na zewnątrz, jest zabezpieczone przed działaniem deszczu, śniegu, czy pyłów. Tego typu ledy można zamontować na elewacji, podkreślając konstrukcję budynku, na płocie lub przy bramie, aby klienci i kontrahenci mogli z łatwością odnaleźć wejście do siedziby także po zmroku.

Oświetlenie ledowe prezentuje się bardzo estetycznie, dzięki czemu doskonale wpływa na sposób, w jaki przechodnie i goście postrzegają siedzibę Twojej firmy. Liniowe i elewacyjne oświetlenie ledowe pełni również funkcję odstraszającą potencjalnych złodziei. Wkroczenie na teren dobrze oświetlonej nieruchomości przez osoby niepożądane, po godzinach pracy nie może pozostać niezauważone. Dodatkowo oświetlona posesja sprawia, że nagrania z monitoringu są bardziej wyraźne, warto zatem rozważyć zewnętrzne oświetlenie ledowe w swojej firmie.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE