Wypadek z udziałem pijanego kierowcy w gminie Przedbórz

Wypadek z udziałem pijanego kierowcy w gminie Przedbórz Fot. pixabay.com

W niedzielę, 2 czerwca ok. godziny 7.30 na drodze Góry Mokre – Zagacie (gm. Przedbórz) doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący osobówką podczas wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem i uderzył w wyprzedzany pojazd, przez co ten uderzył w bariery energochłonne. Sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

21-letni mieszkaniec gminy Przedbórz kierujący samochodem marki Audi A6 podczas wyprzedzania zjechał na lewe pobocze i straciwszy panowanie nad samochodem uderzył w wyprzedzany samochód marki Renault. Wskutek czego 21-letni kierujący samochodem Renault uderzył w bariery energochłonne oraz wywrócił się na prawy bok.

Poszkodowany pasażer samochodu Renault trafił do szpitala z licznymi obrażeniami ciała w postaci złamania m.in. żeber, kości kulszowej.

Sprawcę zdarzenia zatrzymano w policyjnym areszcie, ponieważ po zbadaniu alkomatem okazało się, iż znajdował się pod wpływam alkoholu (ponad 0.5 promila) oraz, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Po wytrzeźwieniu będzie miał postawiony zarzut spowodowania wypadku drogowego, kierując samochodem pod wpływem alkoholu.

Więcej o:
wypadek radomsko policja radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE