Wypadek w Antopolu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wypadek w Antopolu. Dwie osoby trafiły do szpitala Fot. KPP Radomsko

Radomszczańscy policjanci ustalają szczegółowe przyczyny wypadku, do którego doszło w piątek, 22 września 2023 r. w miejscowości Antopol, na drodze krajowej 42. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17.30.

- Policjanci wstępnie ustalili, że 19-latek kierujący volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Doprowadził do zderzenia z nissanem, za kierownicą którego siedział 38-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego. Ten pojazd uderzył w poprzedzający go samochód marki bmw, za kierownicą którego siedział 60-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego – mówi Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierowca bmw oraz pasażerka volkswagena. Zostali przewiezieni do radomszczańskiego szpitala.

Kierowcy byli trzeźwi.

- Teraz funkcjonariusze będą ustalać szczegółowy przebieg tego zdarzenia. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierującym i ich pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego – podkreśla Dariusz Kaczmarek.  

Więcej o:
policja radomsko antopol wypadek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE