Wypadek pod Makowiskami. BMW wjechało w nissana, którym jechał komendant policji z Radomska

Wypadek pod Makowiskami. BMW wjechało w nissana, którym jechał komendant policji z Radomska Fot. KPP w Pajęcznie

We wtorek, 28 września około godziny 14:00 na odcinku drogi krajowej nr 42 pomiędzy Pajęcznem i Makowiskami doszło do wypadku drogowego. Jednym z poszkodowanych w zdarzeniu został nadkom. Robert Baryła komendant policji w Radomsku.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący autem BMW, 35-latek z Pajęczna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze oraz nie zachował dostatecznego odstępu od pojazdu jadącego przed nim. Przez to uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku nissana. Na skutek uderzenia kierujący nissanem 49-letni mieszkaniec Radomska wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

49-letni radomszczanin to Komendant Powiatowy Policji w Radomsku nadkom. Robert Baryła. Komendant doznał poważnych obrażeń ciała i został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. W wyniku zdarzenia ucierpiała także 21-letnia pasażerka z BMW.

Więcej o:
wypadek wypadek makowiska wypadek komendant policji radomsko makowiska wypadek wypadek makowiska policja radomsko komendant radomsko robert baryła
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE