Wypadek na Sucharskiego

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 15 stycznia około godziny 11:20 na skrzyżowaniu ulicy Sucharskiego z Poprzeczną w Radomsku.Z ustaleń policjantów wynika, że kieru...

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 15 stycznia około godziny 11:20 na skrzyżowaniu ulicy Sucharskiego z Poprzeczną w Radomsku.Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca Oplem Zafirą wyjeżdżając z ulicy Poprzecznej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem astrą, który jechał  ulicą Sucharskiego w kierunku centrum Radomska. Siłą uderzenia oba pojazdy zostały zepchnięte na jadące ulicą Sucharskiego w kierunku miejscowości Malutkie Renault Clio.

Do szpitala w Radomsku został przewieziony kierowca Astry oraz pasażer Renault Cilio, który po opatrzeniu został zwolniony do domu. Kierowca Astry ze względu na obrażenia głowy oraz stłuczenia klatki piersiowej pozostał na obserwacji w szpitalu. Kierująca Zafirą nie odniosła obrażeń i nie żądała pomocy medycznej. Osoby biorące udział w zdarzeniu były trzeźwe.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE