Wypadek na Jagiellońskiej. Motorowerzysta ze złamaną ręką

W czwartek 17 lipca o godzinie 16.40 doszło do wypadku na ul. Jagiellońskiej, koło sklepu Biedronka. Do szpitala trafił motorowerzysta. Kierująca samochodem marki Renault Scenic 38-letnia kobieta ...

W czwartek 17 lipca o godzinie 16.40 doszło do wypadku na ul. Jagiellońskiej, koło sklepu Biedronka. Do szpitala trafił motorowerzysta.

Kierująca samochodem marki Renault Scenic 38-letnia kobieta wykonując manewr zawracaniania nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu w kierunku ul. Armii Krajowej motorowerem 18-letniemu mieszkańcowi gminy Kobiele Wielkie. W wyniku uderzenia 18-latek doznał obrażeń ciała. Na miejscu szybko pojawiła się policja oraz karetka, mężczyznę przetransportowano do szpitala z podejrzeniem złamania ręki. Oboje kierujący byli trzeźwi.

 

Szczegóły zdarzenia bada radomszczańska policja. Jak komentowali znajdujący się na na ul. Jagiellońskiej świadkowie – na ulicy Jagiellońskiej ostatnio jest wzmożony ruch, a włączanie się do ruchu z osiedlowych uliczek utrudniają parkujące wzdłuż ulicy samochody, które zasłaniają widoczność.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE