Radomsko, Łódzkie 17.0o Czwartek, 22 Sierpnia 2019

Wyniki Multi-Multi online

Miasto
Redakcja Artykuł sponsorowany

Kto z nas chociaż raz nie zagrał w gry z ramienia Lotto? Może był to Multi-Multi? Nic dziwnego. Wizja wygrania dużej gotówki jest naprawdę wielka. Ileż problemów by to rozwiązało, ile marzeń można by było za to spełnić. Jak można by było uszczęśliwić ważne dla nas osoby prezentami! A Multi-Multi to dodatkowo opcja pełnej kontroli nad ilością liczb, którą chce się zaznaczyć - co oznacza, że można zwiększyć możliwość wygranej! Gdzie sprawdzać wyniki Lotto Multi-Mutli? Podpowiadamy.

Lotto Multi-Multi?

To również gra liczbowa z ramienia Lotto. Tutaj zasady wyglądają jednak inaczej - mamy większe pole do popisu w kwestii skreślanych cyfr. Przede wszystkim możemy skreślić ich maksymalnie aż 10, co z pewnością zwiększy nasze szanse na wygraną. Codziennie odbywają się dwa losowania - o godzinie 14 i 21:40 i wybierane jest losowo 20 wygranych cyfr. Można również zaznaczyć opcję z Plusem, co umożliwia nam zwiększenie wygranej, gdyby się tak zdarzyło. Kupon z Plusem jest niedużo droższy od podstawowego. Wpłaca się stosunkowo niewielkie kwoty, a może nam się to zwrócić z konkretną nawiązką. Dodatkowo można aktywować również Super Szansę. Stary kupon można ponownie wykorzystać i w punkcie Lotto wykupić nowy, który będzie wyglądał identycznie. Powoli Multi-Multi staje się coraz popularniejszym i częściej wybieranym losowaniem wśród grających.

Wyniki Multi-Multi

Kiedyś wszelkie losowania Lotto można było oglądać w telewizji. Teraz to dość zamierzchłe czasy i już się tego nie robi. Wszelkie wyniki można sprawdzić na stronie internetowej losowania lub w każdym miejscu, które oferuje sprzedaż kuponów Lotto. Ale jest jeszcze jeden sposób, bardzo ciekawy i na pewno skuteczny, który zapewni natychmiastowe wyniki do wglądu. Jest to strona https://adconnect.pl/wyniki/multi-multi, gdzie za symboliczną kwotę możemy otrzymywać wyniki każdego losowania na swój telefon w formie SMS. To bardzo wygodna sprawa, ponieważ nie każdy ma ciągły dostęp do Internetu, a dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy na bieżąco z aktualnymi wynikami.

Czy to na pewno zadziała?

Uspokajamy wszystkich, którzy nie do końca ufają takim rozwiązaniom. Tak, to zadziała na pewno. Wystarczy dokładnie zapoznać się z regulaminem i wszystko będzie w 100% jasne. Wystarczy się zarejestrować, opłacić subskrypcję i cieszyć się natychmiastowymi wynikami na swoim telefonie w formie SMS po każdym losowaniu, z dawką nowych, wylosowanych przez system numerów. Z pewnością nie umknie wam, jeśli okaże się, że zostaliście milionerami. Wygodne, prawda?

komentarze