Wykonawca remontu sali widowiskowej MDK w Radomsku zrezygnował. Konieczny jest kolejny przetarg

Wykonawca remontu sali widowiskowej MDK w Radomsku zrezygnował. Konieczny jest kolejny przetarg Fot. arch. redakcji

Wszystko wskazywało na to, że w kwietniu rozpocznie się generalny remont sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Drugi przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji został rozstrzygnięty. Niestety, przedsiębiorca zrezygnował na godzinę przed podpisaniem umowy. Procedura przetargowa musi rozpocząć się od początku.

Pracownicy Miejskiego Domu Kultury oraz dyrektor takiego obrotu sprawy się nie spodziewali. Wyłączyli z użytkowania salę widowiskową i przygotowali ją do wejścia ekipy budowlanej. Zawieszona została działalność kina „Pasja”. Przedsiębiorca miał podpisać umowę 12 kwietnia, jednak – co podkreśla dyrektor MDK, nie pojawił się. Dyrektor Krzysztof Zygma wyznaczył kolejny termin - 13 kwietnia na godz. 12.00. Na godzinę przed wyznaczonym terminem, wykonawca inwestycji poinformował, że jednak nie zrealizuje tego zadania. W związku z tym przetarg został unieważniony. Wkrótce ogłoszony zostanie kolejny – trzeci już przetarg.

- Do trzech razy sztuka... - komentuje sprawę dyrektor MDK, Krzysztof Zygma. 

Niebawem działalność kina „Pasja” zostanie wznowiona i będzie prowadzona do czasu podpisania umowy z nowym wykonawcą inwestycji.

Przypomnijmy. Remont sali widowiskowej MDK obejmuje m.in. prace budowlane związane z modernizacją i przebudową wewnętrzną sali kinowej wraz z zespołem pomieszczeń - w tym wymianę foteli oraz modernizację instalacji wentylacyjnej i ogrzewania, prace instalacyjne związane z oświetleniem sali i scenicznym, prace instalacyjne związane z akustyką i projekcją kinową, dostawę i montaż nowego oświetlenia przeszkodowego, prace instalacyjne branży sanitarnej, dostawę i montaż trawersu oświetleniowego wraz z parkiem oświetleniowym LED oraz zakup urządzeń do przesyłu streamingowego.

Więcej o:
radomsko mdk radomsko sala widowiskowa remont unieważniony przetarg
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE