Wykonawca nowego basenu w Radomsku organizuje konferencję i dzień otwarty

Wykonawca nowego basenu w Radomsku organizuje konferencję i dzień otwarty Fot. firma Inkomet

Marcin Skubisz – przedstawiciel firmy „Inkomet”, głównego wykonawcy nowego basenu w Radomsku organizuje w piątek konferencję prasową, podczas której odniesie się do zarzutów władz miasta. Dzień później zaprasza radomszczan do zwiedzania obiektu.

Władze Radomska podjęły decyzję o przerwaniu odbiorów technicznych nowego basenu, bo jak twierdzą, obiekt zawiera szereg usterek, które uniemożliwiają jego funkcjonowanie. Na dowód tego magistrat opublikował zdjęcia. Fotografie zamieścił również wykonawca basenu. Jak wyjaśniał, zdjęcia zamieszczone przez urząd miasta są zdjęciami archiwalnymi. Zapewnił, że obiekt spełnia wszystkie normy, w tym normy bezpieczeństwa i w każdej chwili może zostać oddany do użytku.

W piątek na godz. 12.00 główny wykonawca basenu zwołał konferencję prasową, podczas której odniesie się do zarzutów władz miasta. Zaprasza na nią nie tylko dziennikarzy, ale również prezydenta oraz radnych.

Z kolei dzień później, czyli w sobotę 6 marca firma „Inkomet” zaprasza mieszkańców Radomska do zwiedzania nowego basenu. Będzie to możliwe w godz. 10.00 – 12.00, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Więcej o:
radomsko nowy basen radomsko konferencja prasowa zwiedzanie basenu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE