Wygrana na koniec sezonu

W ostatnią niedzielę czerwca, na zakończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015, drużyna rocznika 2007 Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej udała się na turniej do Krakowa.

W ostatnią niedzielę czerwca, na zakończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015, drużyna rocznika 2007 Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej udała się na turniej do Krakowa.
Zawodnicy RAP wygrali turniej w Krakowie. Fot. RAP
Turniej organizowany przez klub Garbarnia Kraków miał silną obsadę z drużyn z Małopolski, Podkarpacia, a łódzkie reprezentował ESBANK RAP Radomsko. Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym".

Zła pogoda, z mocnymi opadami deszczu, pokrzyżowała nieco plany organizatorów i nie odbyła sie pierwsza kolejka spotkań, w której RAP miał zmierzyć się z drużyną Orbitą Bukowno. Po rozegraniu pięciu spotkań, organizatorzy postanowili by ESBANK RAP Radomsko i Stal Mielec rozegrały pomiędzy sobą finał turnieju, ponieważ oba zespoły miały taką samą ilość punktów.

Ponownie skutecznością strzelecką popisał się Bartłomiej Wysocki. Po zdobyciu 8 goli, został królem strzelców turnieju, mimo iż nie grał w każdym meczu lub grał na pozycji obrońcy.

Zawodnicy trenera Krzysztofa Kowalskiego ponownie potwierdzili wysokie umiejętności i przewagę pod wieloma względami nad innymi zespołami. - Brawa dla chłopców za znakomitą postawę, za rozkręcanie się z każdym następnym meczem, za wytrwałość w czasie okropnej, deszczowej pogody. Brawa za koleżeńską grę, dzięki której Bartek został królem strzelców. Podziękowania dla Rodziców za gorący doping i wzorową postawę na trybunach – mówią trenerzy RAP Radomsko, Krzysztof  Kowalski i Marek Kozak.
 
- Był to bardzo udany rok w wykonaniu młodych piłkarzy. Po wygraniu kliku ogólnopolskich turniejów w tym sezonie i triumfie w Pucharze z Podwórka na Stadion, tym razem wygrana w Krakowie – podsumowują trenerzy.

Wyniki turnieju w Krakowie:

ESBANK RAP RADOMSKO – AP WIELICZKA 2:0 (Wysocki Bartek, Morawiec Bartek)

ESBANK RAP RADOMSKO – SANDECJA NOWY SĄCZ 2:1 (Wysocki Bartek, Ciupa Mikołaj)

ESBANK RAP RADOMSKO – GARBARNIA KRAKÓW 2:1 (Walada Maciek, Morawiec Bartek)

ESBANK RAP RADOMSKO – FUTBOLICA KRAKÓW 5:1 (Wysocki Bartek 3, Walada Maciek, Kowalski Filip)

ESBANK RAP RADOMSKO – KOLEJARZ STRÓŻE 4:0 (Wysocki Bartek 2, Mituła Franek 2)

FINAŁ TURNIEJU:

ESBANK RAP RADOMSKO – STAL MIELEC 2:0 (Mituła Franek 2)

Więcej o:
rap rap radomsko piłka nożna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE