Wygrana i awans na pierwsze miejsce w tabeli METPRIM Volley Radomsko

Kapitalne widowisko w miejskiej hali sportowej zaserwowali kibicom siatkarze METPRIM Volley Radomsko i Resursy Łódź. Po zaciętym spotkaniu w sobotę 19 października wygrali gospodarze 3:1

Drużyny Volley Radomsko i Resursa Łódź po dwóch seriach gier na koncie miały komplet zwycięstw. W tabeli Volley był na drugiej pozycji a łodzianie oczko niżej.

Pierwszy set należał do drużyny gospodarzy. Wygrali go bez większego wysiłku 25:15. Druga i trzecia odsłona meczu to gra na przewagi. Najpierw wygrali goście 24:26 a później Volley 30:28 i zrobiło się 2:1 dla miejscowych. Na początku czwartej partii kilkupunktową przewagę w secie zbudowali siatkarze Resursy. Później nastąpiła pogoń gospodarzy za wynikiem i ostateczne wygrana w secie padła ich łupem 25:23, a zwycięski meczowy punkt zdobył Oskar Herman.

W Radomsku pojawiła się także liczna grupa kibiców łódzkiego klubu. MVP spotkania  wybrany został gracz Volley Dawid Zając.

METPRIM Volley Radomsko wciąż niepokonany w III lidze siatkówki. Zwycięstwo pozwoliło awansować na pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów, na drugim miejscu zespół SMS Spała z 8.

26 października w wyjazdowym spotkaniu METPRIM Volley Radomsko zmierzy się w Łodzi z KS Wifamą.