Wybrano wykonawcę zagospodarowania piwnic MDK w Radomsku

Wybrano wykonawcę zagospodarowania piwnic MDK w Radomsku Fot. wizualizacja

Radomszczańska firma „Inkomet” wygrała przetarg na kompleksową przebudowę i zagospodarowanie piwnic Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Zrealizuje inwestycję za niespełna 5 mln złotych.

Do przetargu przystąpiły cztery przedsiębiorstwa. Najdroższa złożona oferta opiewała na 7 968 832,19 zł brutto, najtańsza – firmy „Inkomet”, na 4 920 000,00 zł brutto.

Będzie to kolejna duża inwestycja, realizowana w Radomsku przez firmę „Inkomet”. Przedsiębiorstwo to jest również wykonawcą budowy nowego kompleksu basenowego.

Projekt „Miejski Dom Kultury w Radomsku – projekt nowej przestrzeni dla kultury” zakłada kompleksową przebudowę piwnic Miejskiego Domu Kultury, wymianę instalacji oraz montaż windy. W piwnicach MDK powstaną pomieszczenia, z których będą korzystać m.in. działające w placówce sekcje artystyczne. Zakupione zostanie również wyposażenie, w tym nowoczesny sprzęt multimedialny.

Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca maja 2021 r. Urząd Miasta w Radomsku otrzymał na projekt 3,7 mln zł dofinansowania. Umowa z wykonawcą nie została jeszcze podpisana.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko mdk radomsko inwestycja przebudowa piwnic mdk przetarg inkomet
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE