Wyborczy czas... na zmiany

Wybory - czym są dla dzisiejszego wyborcy? Do czego służą? Jak powinniśmy my, obywatele, mieszkańcy, wyborcy zachować się w to święto demokracji? Takie pytania w Radomsku to w ostatnich miesiącach powszechność.

Wybory - czym są dla dzisiejszego wyborcy? Do czego służą? Jak powinniśmy my, obywatele, mieszkańcy, wyborcy zachować się w to święto demokracji? Takie pytania w Radomsku to w ostatnich miesiącach powszechność.W Radomsku właśnie kończymy maraton wyborczy rozpoczęty jeszcze wczesną wiosną od wyborów prezydenckich. Kończymy wyborami… prezydenckimi. Z tym, że przedterminowymi.

Radomszczanie mają więc prawo być zmęczeni ciągle trwającymi działaniami mającymi na celu wyłonienie najlepszego z najlepszych. Powinni skorzystać ze swojego prawa i zarazem obowiązku i w niedzielę 21 lutego tłumnie odwiedzić lokale wyborcze, by dokonać tego, co zapoczątkowali, wskazując na zwycięzcę pierwszej tury.

W pierwszej turze zwyciężył Jarosław Ferenc, kandydat i prezes stowarzyszenia Razem dla Radomska. Ferenc podczas tej kampanii wykonał bardzo ciężką pracę, choć zaczęła się ona już dużo wcześniej. To bowiem podczas Dnia Organizacji Pozarządowych odbyły się pierwsze poważne rozmowy z radomszczanami na temat przyszłości Radomska. Tą spokojną drogą podążał przez cały okres kampanii. Na tle innych kandydatów wyróżnił się bardzo dynamiczną i kreatywną kampanią. A przede wszystkim pogodną, spokojną oraz skupioną na rzeczywistych, a nie wymyślonych problemach Radomszczan.

21 lutego zdecydujecie Państwo, kogo wybierzecie do pełnienia zaszczytnej funkcji prezydenta miasta. Apelujemy o pójście na wybory – frekwencja jest bardzo ważnym elementem dotyczącym realizacji wyborów. Jest pierwszym sygnałem o potrzebie zmiany w mieście.

My, nawet Ci, którzy do tej pory nie chodzili na wybory, możemy dokonać olbrzymiej zmiany w Radomsku. To z pewnością najważniejsze - jak dotąd - wybory w mieście. I właśnie dlatego zmianę warto zacząć od siebie. Warto zapoczątkować zmianę w sobie poprzez pójście na wybory. Niech to będzie mały krok radomszczanina, a duży krok w dziejach Radomska.

Wszystkich zapraszamy na wybory. Dołączcie w drugiej turze do tych niemal 40% radomszczan, którzy już w pierwszej turze - 7 lutego wyraźnie wybrały Jarosława Ferenca.

Teraz musimy odważnie postąpić jeszcze jeden krok w przód i razem z 5 357 osobami, które zrobiły to już w I turze potwierdzić, że Radomsko czekają zmiany. Zmiana jest bardzo pozytywnym określeniem, którego nie należy się obawiać. Wszystko co w dziejach ludzkości zostało określone jako osiągnięcie, poprzedzone było zmianą. Radomsko czeka na zmiany i miejmy nadzieję, te szybko nastąpią. Miasto nie ma czasu czasu do stracenia. Podczas kampanii Jarosław Ferenc dał dowód tego, że potrafi być dynamiczny, uważny, ale też bardzo rzeczowy, poważnie podchodzący do swoich obowiązków i z optymizmem patrzący w przyszłość. Dlatego, aby dać szansę Radomsku, by wkroczyło na drogę zmian, by się rozwijało musimy w niedzielę pójść do wyborów.

Do zobaczenia przy urnach wyborczych!

Razem zmieńmy Radomsko! #Teraz!


Materiał sponsorowany: Komitet Wyborczy "Razem dla Radomska"

Więcej o:
wybory radomsko ferenc rdr
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE