Wszyscy jedziemy na jednym wozie! Orlęta Cielądz - Mechanik Radomsko 1:3

W środę (12 czerwca 2013) odbyło się ostatnie wyjazdowe spotkanie Mechanika Radomsko w tym sezonie. Radomszczanie zmierzyli się w Cielądzu z tamtejszymi Orlętami.

W środę (12 czerwca ) odbyło się ostatnie wyjazdowe spotkanie Mechanika Radomsko w tym sezonie. Radomszczanie zmierzyli się w Cielądzu z tamtejszymi Orlętami. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1:3.

Goście objęli prowadzenie już w 16. minucie. Do pustej bramki piłkę wpakował Przemysław Szewczyk. W 37. minucie Tomasz Walioszczyk mógł podwyższyć na 2:0, jednak nie udało mu się pokonać bramkarza. Gospodarze wyprowadzili błyskawiczną kontrę i minutę później było już 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Wyciszkiewicz. Gdy wydawało się już, że pierwsza połowa spotkania zakończy się podziałem punktów Marcin Antczak zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

Drugą połowę radomszczanie zaczęli mocnym uderzeniem. W 49. minucie Tomasz Walioszczyk przebiegł z piłką przez całe boisko i pięknym strzałem pokonał bramkarza gości. Dziesięć minut później bliski podwyższenia na 1:4 był Przemysław Szewczyk jednak piłka minimalnie minęła bramkę. Ostatnia okazje na zdobycie bramki miał Marek Michalski w ostatniej minucie meczu ale nie udało mu się umieścić piłki w siatce.

W Cielądzu stawiła się 20 osobowa grupa kibiców z Radomska.

W tym samym czasie rozgrywane było spotkanie w Przedborzu, gdzie Pilica zmierzyła się z LKS Kwiatkowice. Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili 1:0. W 16. minucie spotkania bramke dla Pilicy zdobył Roman Babin. Na samym początku drugiej połowy sędzia podyktował rzut karny dla gości. W 59. minucie spotkania goście wyszli na prowadzenie. Wynik do końca meczu się już nie zmienił. Pilica Przedbórz przegrała z LKS Kwiatkowice 1:2.

Radomszczanom pozostał do rozegrania już tylko jeden mecz. W niedzielę, 23 czerwca Mechanik Radomsko zmierzy się na własnym stadionie z Mazovią Rawą Mazowiecką.

W drodze powrotnej kapitan drużyny, Marcin Antczak, podziękował wszystkim za wspólną walkę do samego końca. A zrobił to w dość nietypowy sposób bo na wozie, gdzie piłkarze zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.