Wspieramy Mateusza Czaplę

Wspieramy Mateusza Czaplę

Portal Radomsko24.pl postanowił dołożyć cegiełkę do zbiórki pieniędzy na leczenie Mateusza Czapli. Do licytacji wystawiliśmy możliwość rozmowy w programie „Staszczyk niezależnie” a także baner reklamowy, który miesiąc będzie widoczny na naszej stronie www.

Zachęcamy Państwa do udziału w licytacjach przedmiotów i usług, z których pieniądze zostaną przekazane na pomoc w zdobyciu leku dla Mateusza Czapli. Portal Radomsko24.pl „wystawił” możliwość dwóch licytacji reklamę w portalu w formie baneru na głównej stronie BANER oraz rozmowę w programie "Staszczyk niezależnie" ROZMOWA.

Mateusz jest mieszkańcem gminy Dobryszyce. Ma 19 lat i niestety złośliwy nowotwór. Refundowane leczenie zostało wyczerpane - już mu nie pomoże, choć chłopakowi podawana była już najcięższa chemia… Ostatnia nadzieja - immunoterapia Car T-Cell. Mateusz może żyć, może pokonać nowotwór, jednak cena za to jest gigantyczna - ponad 1,5 mln złotych.

Pomóc Mateuszowi można dokonując wpłaty na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” – szczegóły tutaj  szczegóły KAWAŁEK NIEBA.

Można także pomagać poprzez portal siepomaga.pl Na Facebooku powstały także grupy, na której prowadzone są aukcje dla Mateusza LICYTACJE DLA MATEUSZA POMOC DLA MATEUSZA.

Więcej o:
Mateusz Czapla Pomoc pomoc dla Mateusza Czapli kiermasz dla Mateusza Czapli Radomsko kiermasz charytatywny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE