Wręczono nagrody „Biedronki Dobroczynności” od SOSW

Wręczono nagrody „Biedronki Dobroczynności” od SOSW Fot. Starostwo Powiatowe

Uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej, zorganizowane w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radomsku były również dobrą okazją do wręczenia nagród „Biedronki Dobroczynności” dla osób wspierających Ośrodek.

W gronie wyróżnionych tegoroczną „Biedronką Dobroczynności” znalazły się władze Powiatu Radomszczańskiego. W imieniu Zarządu Powiatu nagrodę przyjął wicestarosta Jakub Jędrzejczak, który wszystkim nauczycielom i pracownikom ośrodka złożył podziękowania za zaangażowanie, trud i serce, które wkładają każdego dnia w pracę z podopiecznymi.

„Biedronki Dobroczynności” to tradycyjna nagroda przyznawana od 2014 roku przez społeczność radomszczańskiego SOSW firmom i instytucjom, które na różnych polach wspierają Ośrodek. Nadaje się je za „wrażliwość na potrzeby uczniów niepełnosprawnych, dobre serce, pomoc, zrozumienie i wspieranie idei rozwoju podopiecznych placówki oraz postawę godną naśladowania”.

Podczas uroczystości wręczono również nagrody dyrektora szkoły ponad 50. nauczycielom i pracownikom SOSW, a także trzy nagrody specjalne przyznawane ulubionym nauczycielom przez Samorząd Uczniowski. Tytuły „Superbelfra 2019” otrzymali: Joanna Dratwa, Radosław Jałkiewicz i Renata Piskorz.

Więcej o:
biedronki dobroczynności radomsko sosw radomsko dzień edukacji narodowej w sosw radomsko specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy w radomsku nagrody biedronki dobroczynności
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE