WOŚP 2022. 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

W niedzielę, 30 stycznia w Miejskim Domu Kultury drzwi się nie zamykają. Od rana dużo się dzieje. 30. Finał WOŚP to wiele atrakcji – rozpoczęto od poranku filmowego. Przez cały dzień trwać będzie loteria prowadzona przez społeczność PSP nr 7.

Atmosfera w Miejskim Domu Kultury jest gorąca. A to dopiero początek. Na godzinę 16.00 zaplanowano pokaz sprzętu gaśniczego prowadzony przez OSP Bogwidzowy. O 16.30 ruszy program Kultura ma Głos – na żywo – wystąpią m.in. Klub Tańca Towarzyskiego „Etiuda”, Rekwizytornia Teatr, Dominik Żulicki. O godzinie 18.00 rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek „Północ już była” w wykonaniu Magdaleny Syposz, Przemysława Pacana, Michała Rorata, Marcina Pożarlika.

O godzinie 19.30 w parku Świętojańskim wystąpi Orkiestra Dęta Expresja MDK w Radomsku. A o 20 tradycyjne światełko do nieba – tym razem pod nazwą SpotkajMy się i rozpalmy nasze serca – kto może niech weźmie zimne ognie, latarki lub telefony.

W WOŚP tradycyjnie już włączyli się pracownicy Poczty Polskiej z Radomska - wolontaryjnie liczą przynoszone przez zbierających pieniądze.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
wośp 2022 wośp 2022 radomsko radomsko wośp 2022 finał wośp 2022 30. finał wośp radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE