WOŚP 2019: Zbiórka pieniędzy w Elektryku

WOŚP 2019: Zbiórka pieniędzy w Elektryku

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku jak co roku, również i w tym, zorganizowało zbiórkę pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytowano przedmioty przekazane przez różne firmy z Radomska, ale nie tylko. Uczniowie na tę okoliczność przygotowali występy artystyczne.

To już 27. finał WOŚP, w którym udział wzięła społeczność szkolna ZSE-E z Radomska. Licytowano różne przedmioty, jak szkolne gadżety, sprzęt elektroniczny, typu powerbank, myszki komputerowe i wiele innych ciekawych przedmiotów. Największe emocje wzbudziła licytacja karty do drzwi wejściowych do szkoły, o którą uczniowie mocno walczyli. Poza tym licytowano miejsca parkingowe na terenie szkoły, czy też obsługę vip w szatni szkolnej, które również osiągały wysokie sumy. Sporo firm zaoferowało vouchery na różne zajęcia oraz karty upominkowe. Podczas kwesty działała kawiarenka z ciastem, herbatą i kawą.

Organizatorzy mają nadzieję, że pobiją zeszłoroczny rekord (9 109,60 zł). Zebrane pieniądze co roku przekazywane są do Sztabu WOŚP w Miejskim Domu Kultury.

27. Finał WOŚP w 2019 roku przebiega pod hasłem "POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych".

16 stycznia podsumowano zbiórkę w ZSE-E. Zebrano 9 529,55 zł.

Więcej o:
wośp 2019 wośp radomsko zse-e radomsko zse-e wośp
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE