Wolontariusze pomagają odbudować herbaciarnię w Dojo Stara Wieś

Fot. Klaudia Gajda

W Centrum Japońskich Sztuk Walki Dojo w Starej Wsi koło Przedborza trwa odbudowa pawilonu herbaciarni. W prace włączyli się wolontariusze.

W lutym tego roku w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś w gminie Przedbórz doszło do pożaru. Spłonął budynek herbaciarni. Teraz Kluby zrzeszone w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego zadeklarowały pomoc w ramach wolontariatu przy odbudowie Pawilonu Herbaty. Od piątku grupa 20 osób pracowała przy rekonstrukcji budynku. Wolontariusze uprzątali teren wokół pawilonu herbaciarni, przewozili niezbędne do budowy materiały.

- Jesteśmy ogromnie zobowiązani, wdzięczni tym wszystkim, którzy nam pomagają jesteśmy Fundacją, która zawsze wspierała i dzieci i młodzież w zakresie kultury fizycznej, teraz przyszedł czas, że otrzymujemy tę pomoc zwrotną. Jak to mówią dobre uczynki są oddawane. Dziękujemy za to serdecznie

- mówi Paweł Krzywański prezes Fundacji Europejskie Centrum Budo.

Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara jest jednym z największym na świecie ośrodkiem przeznaczonym do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Dojo Stara Wieś Stara Wieś Przedbórz Przedbórz Stara Wieś Ośrodek Dojo odbudowa herbaciarni w Dojo
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE