Wójt Gminy Radomsko wstąpił do Porozumienia Jarosława Gowina

Wójt Gminy Radomsko – Roman Radczyc zasilił szeregi Porozumienia Jarosława Gowina. Poinformował o tym podczas konferencji prasowej wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra.

Porozumienie wzmacnia szeregi w powiecie radomszczańskim. Do ugrupowania Jarosława Gowina dołączył m.in. wójt gminy Radomsko, Roman Radczyc.

- Porozumienie Jarosława Gowina poszerza się o grono znakomitych samorządowców. Obserwuję samorządy i muszę przyznać, że gmina Radomsko zarządzana przez Romana Radczyca to jest absolutny „top”, jeśli chodzi o pozyskiwanie pieniędzy, o rozwiązywanie problemów społecznych a także planowanie i rozwój infrastruktury. Dzisiaj ta współpraca wchodzi w nowy wymiar, z czego jestem bardzo dumny i szczęśliwy – mówi Krzysztof Ciecióra, wicewojewoda łódzki.

Roman Radczyc podkreśla, że współpraca z Porozumieniem, reprezentowanym przez wicewojewodę łódzkiego od dłuższego czasu układa się bardzo dobrze. Liczy, że ta współpraca po zasileniu szeregów ugrupowania będzie jeszcze silniejsza i przełoży się na rozwój gminy Radomsko.

- Współpracujemy z wicewojewodą, pozyskując szereg środków na inwestycje. Na zaproszenie Krzysztofa Ciecióry przystępujemy do Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej, dzięki czemu na terenie gminy Radomsko powstanie 40 mieszkań dla mieszkańców gminy. Liczę na to, że będziemy korzystać ze wsparcia wicewojewody w pozyskiwaniu kolejnych środków na budowę dróg lokalnych. Dzięki tym środkom przebudowaliśmy ulicę Radomszczańską w Płoszowie. W tym roku przystąpimy do drugiego etapu tej inwestycji. Otrzymaliśmy również ponad 1 mln 200 tys. złotych na budowę drogi w miejscowości Bobry. Mam nadzieję, że decyzja, jaką podjąłem (o przystąpieniu do Porozumienia – dop. aut.) jest słuszna – stwierdził Roman Radczyc.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko porozumienie roman radczyc krzysztof ciecióra
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE