Wójt gminy Ładzice podziękował mieszkańcom za zaufanie

Wójt gminy Ładzice podziękował mieszkańcom za zaufanie Fot. arch. redakcji

Krzysztof Ciupiński – wójt gminy Ładzice, który decyzją mieszkańców (10 października odbyło się referendum) pozostaje na swoim stanowisku, podziękował za zaufanie. Podziękowania zamieścił na swoim facebookowym profilu.

- Serdecznie dziękuję za okazane zaufanie, które przełożyło się na wynik niedzielnego referendum. Dla mnie osobiście to bardzo wielki kredyt zaufania i zobowiązanie do jeszcze cięższej pracy ponad podziałami. Dołożę starań, aby nie zawieść Państwa zaufania, a swoje obowiązki nadal będę wykonywał sumiennie w poczuciu odpowiedzialności za wspólne dobro mieszkańców Gminy Ładzice. Wielkie podziękowania kieruję także dla komisji oraz pracowników urzędu za sprawną organizację referendum – napisał Krzysztof Ciupiński.

Przypomnijmy. Niedzielne referendum w sprawie odwołania Krzysztofa Ciupińskiego z funkcji wójta gminy Ładzice jest nieważne, ponieważ udział w nim wzięło za mało mieszkańców.

Mieszkańcy gminy Ładzice głosowali w pięciu komisjach ds. referendum. Do urn wyborczych poszło 1267 osób. Oddano 1259 głosów ważnych.

Za odwołaniem wójta ze stanowiska zagłosowało 1215 osób, przeciw były 44 osoby.. Aby referendum było ważne, do urn musiało pójść co najmniej 1376 uprawnionych mieszkańców gminy.

Więcej o:
powiat radomszczański ładzice referendum wójt krzysztof ciupiński podziękowaniea
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE