Wnioskujemy i czekamy

Wnioskujemy i czekamy

Nadal trwa dyskusja o bieżących programach oraz możliwości pozyskania funduszy związanych z budową i remontem infrastruktury drogowej w 2021 roku, w powiecie radomszczańskim. Powiat stara się wykorzystywać wszelkie dostępne programy i projekty, by w stosunku do potrzeb i możliwości, pozyskiwać fundusze zewnętrzne na budowę i remonty infrastruktury drogowej.

W grudniu 2020 roku złożone zostały do Wojewody Łódzkiego trzy wnioski o uzyskanie środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego.

W tym roku, powiat radomszczański planował tylko jedną inwestycję. To jednak już nieaktualna informacja. Na sesji powiatu pojawiły się cztery nowe, ale niestety są to tylko dokumentacje. Realizacja ich to daleka przyszłość.

- Pierwszy wniosek na przebudowę ulicy ks. Kościowa, złożyliśmy w ubiegłym roku w sierpniu, ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Do chwili obecnej, a mamy koniec marca, nie mamy żadnej odpowiedzi - stwierdza Aleksander Broszkowski, naczelnik Wydziału Utrzymania Dróg w powiecie radomszczańskim.

Więcej o:
staszczyk niezależnie aleksander broszkowski powiat radomszczański
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE