Wkrótce kolejna konferencja Korner Design

Wkrótce kolejna konferencja Korner Design Fot. mat. organizatora

We wtorek, 19 marca 2024 r., w święto św. Józefa – patrona stolarzy, odbędzie się II edycja konferencji Korner Design.

Jak podkreślają organizatorzy, konferencja stanowi hołd dla długoletniej współpracy i tradycji w branży meblarskiej, będącej dumą i wizytówką naszego miasta i regionu.

W programie konferencji m.in. „Przyszłość rynku meblarskiego", nowa kolekcja płyt meblowych Time of Oak, prezentacja płyt trudnozapalnych, źródła OZE i magazyny energii w nowoczesnej firmie i inne ciekawe niespodzianki.

Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do zgłębienia kierunków rozwoju branży, eksploracji rozwiązań w dziedzinie wzornictwa stolarskiego i wnętrzarskiego.

- W trakcie konferencji będziemy mieli zaszczyt gościć cenionych fachowców i ekspertów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wizjami dotyczącymi przyszłości branży meblarskiej. Liczymy, że spotkanie to nie tylko poszerzy Państwa horyzonty, ale również umożliwi nawiązanie cennych biznesowych kontaktów. Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w Konferencji Korner Design. Oczekujemy na Państwa obecność, aby wspólnie uczcić naszą meblarską tradycję i zainspirować się nowymi, innowacyjnymi pomysłami – informują organizatorzy wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Początek o godz. 16.00.

Patronat nad wydarzeniem objął portal Radomsko24.pl

Tak było podczas I edycji konferencji Korner Design

Więcej o:
radomsko korner konferencja korner design
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE