Radomsko, Łódzkie 12.5o Czwartek, 23 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja redakcja

Wjechał w ścianę sklepu w Radomsku

Alert 112
Beata Januszewska

Nieodpowiedzialne zachowanie 22–letniego kierowcy bmw mogło zakończyć się o wiele gorzej. Młody kierowca najprawdopodobniej ze względu na nadmierną prędkość na mokrej nawierzchni wpadł w poślizg i uderzył w ścianę sklepu.

Do zdarzenia doszło 11 stycznia 2019 roku, przed godziną 13.00 na terenie placu centrum handlowego mieszczącego się przy ulicy Kościuszki w Radomsku. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni kierowca bmw jadąc od ulicy Reymonta, drogą znajdującą się w strefie ruchu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze a następnie uderzył w znak drogowy i budynek placówki handlowej.

Kierujący bmw w rozmowie z policjantami powiedział, że prawdopodobnie jechał z nieodpowiednią prędkością i na śliskiej nawierzchni stracił kontrolę nad autem. 21–letni pasażer bmw z obrażeniami ciała został przewieziony do radomszczańskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy Radomska. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że 22–latek był trzeźwy.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Na szczęście inne osoby przebywające w tym miejscu nie odniosły obrażeń.

komentarze