Wirtualne Mikołajki w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

Wirtualne Mikołajki w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji Fot. MOSiR Radomsko

MOSiR w Radomsku zaprasza rodziny z dziećmi do udziału w Wirtualnych Mikołajkach. Celem jest integracja rodzin i promocja zdrowego trybu życia, wszystko z zachowaniem pandemicznych środków ostrożności.

Zadanie polega na stworzeniu przez członków rodziny (minimum 3) tzw. piramidy, czyli formacji gimnastycznej, w której kilka osób wspólnie tworzy wybrany kształt geometryczny (najczęściej jest to trójkąt) za pomocą swoich ciał. Piramida musi także zawierać element związany z Mikołajkami.

Wykonanej piramidzie należy zrobić zdjęcie, a następnie przesłać je do 6 grudnia na adres mosir@radomsko.pl. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba również podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na facebookowym profilu MOSiR-u: autorzy 10 piramid, które uzyskają najwięcej reakcji, otrzymają nagrody rzeczowe.

Głosowanie rozpocznie się 7 i zakończy 17 grudnia. Ostateczne rezultaty zostaną ogłoszone 18 grudnia. Nagrody będzie można odebrać w biurze MOSiR-u przy ul. Leszka Czarnego.

Więcej o:
mosir basen mikołajki konkurs rodziny pandemia lockdown
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE