Wiosna w Malutkie Resort

Wiosna w Malutkie Resort

Powitaliśmy już astronomiczną i kalendarzową wiosnę, a rosnące z każdym dniem temperatury zaczynają sprzyjać spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej. Chętnie zrzucamy kamuflujące niedoskonałości sylwetki zimowe ubrania i zaczynamy marzyć o wakacjach. Sprawia to, że jest to doskonały moment, by zadbać o swoją kondycję.

Wszechobecni biegacze w neonowych strojach i płyty dvd z zestawami ćwiczeń regularnie dołączane do kolorowej prasy nieustannie przypominają nam, że żyjemy w dobie kultu ciała. Za regularną aktywnością fizyczną przemawia jednak znacznie więcej argumentów, niż troska o atrakcyjny wygląd i związany z nim zastrzyk pewności siebie. Uwalniane w ten sposób endorfiny doskonale rozładowują napięcie nerwowe, zapewniają dodatkową dawkę energii i skutecznie wspomagają walkę z bezsennością, a najkorzystniejszym z długofalowych efektów jest wyraźna poprawa stanu zdrowia i możliwość przedłużenia życia nawet o kilka lat.

Nie lubisz ćwiczyć? To obok braku czasu najczęściej stosowana z wymówek. Istnieje jednak wiele sposobów na to, przebywając na świeżym powietrzu doskonale się bawić i jednocześnie szlifować swoją kondycję, a okolice Radomska oferują w tym zakresie moc możliwości. Położone niecałe 10 kilometrów od centrum miasta MALUTKIE Resort stawia na takie właśnie połączenie rozrywki i aktywności fizycznej, a w najbliższych tygodniach wybrane atrakcje z szerokiej oferty ośrodka objęte będą specjalną wiosenną promocją.

Jako pierwszy w MALUTKIE Resort wystartował sezon gokartowy, a każdy z następujących po sobie tygodni dedykowany będzie innej z licznych atrakcji oferowanych przez kompleks wypoczynkowy. W tych dniach skorzystać z niej będzie można ze specjalną zniżką -30%, a w godzinach od 12:00 do 14:00 obowiązywać będą HAPPY HOURS, umożliwiające wykupienie danej atrakcji za pół ceny. A ponieważ aktywność fizyczna na świeżym powietrzu zaostrza apetyt, w z początkiem kwietnia ruszyła również znajdująca się na terenie ośrodka altana grillowa z zupełnie nowym, przygotowanym na ten sezon menu.

Już 22 i 23 kwietnia główną atrakcję stanowić będzie pakt linowy, który umożliwia szlifowanie kondycji fizycznej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dostępne są trasy o trzech stopniach trudności, podnoszące adrenalinę zjazdy tyrolskie oraz trasa dedykowana dzieciom.

29 i 30 kwietnia na terenie MALUTKIE Resort odbędzie się należący do cyklu Malutkie Tenis Cup turniej tenisowy, ale objętą promocją atrakcją będzie również rekreacja konna w położonej na terenie ośrodka stadninie. Zapowiadają się zatem dwa dni przepełnione duchem rywalizacji sportowej i bliskością przyrody, podczas których podziwiać będzie można walkę na kortach oraz nawiązać więź z ufnymi i dobrze wyszkolonymi końmi, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

By zapoznać się z wszystkimi atrakcjami dostępnymi w MALUTKIE Resort, warto odwiedzić stronę internetową ośrodka.

Więcej o:
malutkie malutkie resort
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE