„Wiosenne porządki” podsumowane. Radomszczanie wyrzucili ponad 32 tony odpadów

„Wiosenne porządki” podsumowane. Radomszczanie wyrzucili ponad 32 tony odpadów Fot. UM Radomsko

Urząd Miasta w Radomsku podsumował akcję „Wiosenne porządki”, organizowaną wspólnie z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej. W czasie dwóch dni akcji udało się zebrać 32 tony i 780 kg odpadów.

W miniony piątek i sobotę, 31 marca oraz 1 kwietnia, w różnych częściach miasta Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej rozstawiło 13 dodatkowych kontenerów, które przyszły radomszczanom z pomocą w wiosennych porządkach.

- Prawie 33 tony śmieci świadczą o tym, że radomszczanie do generalnych porządków podeszli bardzo poważnie, a my mamy nadzieję, że ułatwienie wiosennych porządków przyczyni się do ograniczenia nielegalnych wysypisk na terenie miasta – informują urzędnicy.

Pracownicy Urzędu Miasta w dalszym ciągu zachęcają mieszkańców do nadsyłania zdjęć zaśmieconych miejsc na adres mailowy: sprzatamy@radomsko.pl

- Nasi pracownicy pojadą na wskazane miejsce i posprzątają teren. Warto zaznaczyć, że służby miejskie mogą uprzątnąć tylko teren należący do miasta – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Radomsku.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko pgk radomsko akcja wiosenne porządki podsumowanie akcji
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE