Wioletta Pal podsumowała kampanię wyborczą

Tuż przed ciszą wyborczą kandydatka na prezydenta miasta Radomska – Wioletta Pal podsumowała kampanię wyborczą, podziękowała rodzinie za wsparcie oraz zachęcała do głosowania 4 listopada.

Miejscem spotkania był park w centrum miasta na Placu 3 Maja, w którym to Wioletta Pal podziękowała swojej rodzinie za wsparcie oraz byłym uczniom, również swoim kontrkandydatom za spokojną kampanię.

- Jesteśmy na końcówce kampanii wyborczej, z czego nie tylko ja, ale myślę, że wszyscy radomszczanie się cieszą. Tej lokalnej polityki mieliśmy przez ostatnie 6 tygodni bardzo dużo. Wystartowałam w tych wyborach z hasłem budowania przyjaznego miasta i w trakcie kampanii wyborczej przekonałam się, że jest to możliwe. Wszystkie rozmowy z państwem, i te w realu i te przez stronę internetową budują mnie i mówią, że odrobina tylko dzieli nas od tego żeby przyjazne miasto zbudować. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinie za wsparcie i za dodawanie sił i otuchy. Dziękuję całemu mojemu sztabowi, bez którego nie byłoby efektu końcowego. Dziękuję dziennikarzom za cierpliwość. Dziękuję swoim kontrkandydatom i temu kontrkandydatowi, z którym przeszłam do drugiej tury za wszystkie debaty i za pozytywną kampanię
- mówiła Wioletta Pal.

Zachęcała również do pójścia na wybory już w najbliższą niedzielę 4 listopada i zagłosowania na swojego kandydata. To według kandydatki bardzo ważna decyzja, która zadecyduje w jakim kierunku miasto będzie się rozwijać.

- Szanowi państwo w niedzielę zdecydujemy, jakie Radomsko będzie przez najbliższe pięć lat. To będzie bardzo trudna kadencja. Na pewno kampania wyborcza pokazała, że my radomszczanie jesteśmy gotowi do działania. My radomszczanie potrafimy też dbać o Radomsko, jak o swój własny dom. Zapraszam was wszystkich, przyjdźcie w niedzielę na wybory. To jest naprawdę bardzo ważne. Będę szczęśliwa jeśli wasz głos będzie oddany na mnie
- dodała Wioletta Pal.

Na koniec rozdała torby, które zostały zrobione z banerów wyborczych.

Więcej o:
wybory wybory 2018 wybory radomsko wioletta pal
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE